PTE BTK KTDK 2018 őszi forduló

Kedves Kolleginák, Kollégák, TDK Felelősök, TDK-zó Hallgatók!

Hagyományainknak megfelelően a 2018/2019-es tanév őszi szemeszterében is megrendezzük a Kari Tudományos Diákköri Konferenciát, melyen a hallgatók a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencián (OTDK) való részvételre szerezhetnek jogosultságot. A konferencia időpontja 2018. november 30. péntek. Minthogy az OTDK-ra történő nevezés előfeltétele, hogy az indulni kívánó hallgatók a megfelelő formai kritériumoknak megfelelő KTDK dolgozataikat az OTDT online rendszerébe feltöltsék, fontos, hogy az alábbi kéréseket, instrukciókat, határidőket maximálisan vegye mindenki figyelembe.
Határidők, időpontok:

• 2018. szeptember 30. (vasárnap) 24:00-ig: o a nevezés leadása elektronikus (PDF) formátumban; o a dolgozatok megküldése elektronikus (PDF) formátumban;
  • 2018. október-november: opponensek felkérése; dolgozatok bíráltatása; az opponensi vélemények beérkezése, megküldése a hallgatóknak; a szekciók beosztása; a zsűrik összeállítása; a konferencia előkészítése;
  • 2018. november 30. o 9.00–16.00 Kari Tudományos Diákköri Konferencia (a jelentkezők számának függvényében változhat);
    • 16:00 Ünnepélyes eredményhirdetés;
  • 2018. december: az első alkalommal résztvevők regisztrációja az OTDT online rendszerben (egyénileg);
  • 2018. december: A pályamunkák feltöltése az OTDT rendszerbe (egyénileg)

További részletek elérhetők az alábbi linken. A jelentkezési lap pedig letölthető az alábbi hiperhivatkozáson. A konzulensi nyilatkozat pedig itt érhető el.